Yabancılara Doğrudan Satış

2003 yılından bu yana inşaat sektöründe edindiğimiz deneyim ve bilgi birikimi sonucunda ayrı bir uzmanlık ve deneyim gerektiren uluslararası satış için ekip ve yatırımlarımıza devam ediyoruz.

Bizimle işbirliği yaptığınızda, projenizi sadece yurt içi müşterilere değil, aynı zamanda dünya genelindeki yabancı müşterilere de satıyoruz.

Sahip olduğumuz binlerce müşteri datası ile inşaat projenizi yurt içi ve yurt dışında yerleşik yabancı potansiyel alıcılar ile doğrudan buluşturuyoruz.

Çok çeşitli daire, villa, ofis ve benzeri gayrimenkulleri içeren zengin portföyümüz arasından, yabancıların Türkiye’deki emlak ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri sunuyoruz.

Uzman Satış Ekibimiz

Firmamızda Satış Ekibinde görev alan her bir birey, uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimine sahiptir.

Konusunda uzman ve deneyimli Satış Yöneticilerine bağlı çalışan Türk ve yabancı çalışanlardan oluşan Satış ekibimiz, yabancı müşterilerin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz eder ve en etkin çözümleri sunarak satışı gerçekleştirir.

İran Ofisimiz

Günümüzde en az Türk müşteriler kadar değerli olan yurt dışında yaşayan yabancı gayrimenkul yatırımcılarına daha etkin hizmetler sunabilmek çok önemlidir.

İstanbul merkezli hizmetlerimizin yanı sıra, ilk aşamada hayata geçirdiğimiz İran Ofisimizle de İranlı yatırımcılara kendi ülkelerinde doğrudan ulaşıyoruz.

Müşteri Referansları

Gayrimenkul sektöründe hizmet sunduğunuz müşterilerle sürekli iletişimi sağlamak, yeni müşteri referansları açısından da çok önemli bir noktadır. Bizimle gayrimenkul alış verişi gerçekleştiren yabancı müşteriler; memnun kaldıkları dürüst, kaliteli ve etkin hizmet anlayışımız sayesinde, Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen yakınlarına, dostlarına ve akrabalarına firmamızı önermektedir. Böylece, mevcut müşteri datamıza ek olarak müşteri referanslı olarak gelen yeni müşteri potansiyellerinin ihtiyaçlarına göre projeniz öncelikli olarak sunulur.

+90 212 669 1 668