CRM Altyapısının Kurulması

Reklam ve tanıtımlarda binlerce Türk Lirası harcanarak toplanan potansiyel müşteri datası bir üretici firmanın hem mevcut inşaat projesi hem de daha sonra üreteceği projeleri için çok önemli bir kaynaktır.

Bir an için bu müşterilerle telefon – mail – yüz yüze görüşme yaptığınızı ancak müşterilere dair hiçbir bilgiyi saklamadığınızı varsayın. Harcadığınız onca para sizce de havaya gitmiş olmayacak mı? Size bir şekilde ulaşan ancak satın alma yapmamış müşterilere daha sonra yeni kampanya koşulları ve avantajlar sunduğunuzda onları nasıl haberdar edeceksiniz? Ya da, sizi ziyaret etmiş ya da satın almış müşterilerin en çok hangi bölgelerden geldiği, yaş aralıkları, medeni durumları vb. hiçbir bilgi elinizde yoksa, reklamlarınızı doğru yerlere nasıl yönlendireceksiniz?

AREAS’ın çalıştığı müteahhit firmalara sağladığı en büyük faydalardan biri de, yukarıda bahsedilen bu bilgileri depolayacak bir CRM alt yapısının oluşturulmasını sağlamasıdır. Firmanın kullandığı bir CRM programı varsa bunun iyileştirilmesi veya böyle bir sistem yoksa da dataları en sağlıklı şekilde kayıt altına alacak CRM program alt yapısı AREAS ve dijital partnerlerin koordinasyonuyla hazırlanmaktadır.

+90 212 669 1 668