Doğrudan Pazarlama

Yabancılara Yönelik Reklam Gücümüz

İnşaat projenizin pazarlama ve satış sürecinde sizin yaptığınız reklamların haricinde, biz de hem Türkiye hem de dünya genelinde reklam stratejileri uyguluyoruz.

Reklam sonuçlarını titizlikle ve düzenli olarak inceleyerek, ülkemizin değişen ekonomik, siyasi, sağlık ve benzeri koşullarına göre reklam stratejilerimizi de aktif şekilde revize ediyoruz.

Dünya genelinde hedef pazarlar odaklı uyguladığımız dijital reklamlar ile Türkiye’de gayrimenkul sahibi olmak isteyen yabancı yatırımcılara kendi ülkelerindeyken ulaşıyoruz.

Türk gayrimenkul pazarına yatırım yapan dikkate değer ülkelerdeki TV reklamlarımızın gücüyle, daha çok müşteri potansiyeli elde ediyoruz.

Yabancı Dillerde Hizmet Sunan Çağrı Merkezimiz

Firmamızın bünyesinde bulunan ve çeşitli dilleri konuşabilen farklı milliyetlerden oluşmuş Çağrı Merkezi Ekibimiz sayesinde, projenize potansiyel olabilecek müşterilere en üst kalitede hizmet verilir. Nitelikli ve eğitimli çalışanlardan oluşan Çağrı Merkezi ekibimiz, müşterilere kendi ana dillerinde hizmet vermenin rahatlığını da yaşatır. Reklamlarımız sonucunda bize ulaşan potansiyel müşterilere projeniz öncelikli olarak tanıtılır ve pazarlanır.

Uluslararası Acenteler Departmanımız

Uluslararası Acenteler Departmanı, firmamızın yurt içinde ve dünya genelinde farklı ülkelerde faaliyet gösteren “Yurt Dışı Acenteler Ağı” ve “Yurt İçi Acenteler Ağı” ile ilişkileri yönetir. Türkiye’de ve yurt dışında binlerce acenteden oluşan Acenteler Ağımızın her geçen gün geliştirilmesi ve güncellenmesi ile ilgili çalışmaları düzenli olarak yaparak, yabancılara satışta etkin bir potansiyele sahip olmamızı sağlar.

Uluslararası Acenteler Departmanı ile Yurt İçi – Yurt Dışı Acenteler Ağımız arasında sağlanan düzenli iletişim sayesinde, Türkiye’de veya yabancı ülkelerde yerleşik yabancı gayrimenkul yatırımcılarına daha hızlı ulaşılır ve reklamlarımız haricinde bu ağ kanalı ile potansiyel müşteriler elde edilir.

+90 212 669 1 668