İşimiz Gücümüz İnsan

AREAS’ta Çalışma Ortamı

Günümüzde iş arama sürecinde olan her adayın, işin sağladığı maddi koşulların yanı sıra, başvuru yapılan şirketin çalışanları arasındaki iletişim dilinin kalitesine ve çalışma ortamının fiziki koşullarına da dikkat etmesi son derece normaldir. AREAS olarak biz; maddi kazanımlara ek olarak, medeni iletişim ve sağlıklı bir iş atmosferi ile %100 başarıyı hedeflemiş bir ekip ile iş üretiyoruz.

AREAS Merkez Ofis’te ve
Satış Ofisleri’nde

Görev alan tüm “Pazarlama” ve “Satış Ekipleri” titizlikle yürütülen seçme ve yerleştirme süreci sonunda işe kabul edilirler. Adaptasyon ve iş başı eğitimlerini başarı ile tamamlayan AREAS personeli yeni görevlerine başlar.

 

İş hayatı dinamik ve değişken bir süreçtir. AREAS kültüründe tüm çalışanların kendilerini yenilemeleri ve değişimin ritmine ayak uydurmaları beklenir.

AREAS Akademi

AREAS’a iş başvurusunda bulunan adaylar, minimum iki mülakat aşamasına tabi tutulur.

 

Satış ekiplerinin seçiminde, mülakat sürecinde başarılı olan adaylar AREAS Akademi programına katılmaya hak kazanırlar. AREAS Akademi uygulamasında, işin özellikleri ile adayın özellikleri eşleştirilerek, hem aday için hem de AREAS Proje Pazarlama için doğru bir başlangıç planlanır.

AREAS’ta Eğitim

AREAS merkez ekipte görevlendirilecek kişilere, pozisyonu ve görev tanımı çerçevesinde; Sistem – Raporlama – Pazarlama Stratejileri – Medya Planlama – Performans Takibi vb. başlangıç eğitimleri verilerek, iş başı eğitimlerle de çalışanın sürekli gelişimi desteklenir.


AREAS satış ekiplerinde görevlendirilecek kişilere ise, pozisyonu ve görev tanımı çerçevesinde; Sektörel Tanımlamalar – Ürün ve Proje Özellikleri – Sunum Teknikleri – Satış Teknikleri – İtirazlara Cevap – Müşteri İlişkilerinde Tutum – Telefonla Görüşme Eğitimi – Sistem Eğitimi – Fiyat ve Kampanyalar – Sözleşmeler vb. konuları içeren detaylı bir başlangıç eğitim programı uygulanır. Sonraki süreçte ise, iş başı eğitimleri kesintisiz devam eder.

AREAS Performans Yönetimi

Hangi pozisyonda olursa olsun, AREAS’ın tüm çalışanları düzenli olarak “Performans Takip Sistemi”ne tabi tutulurlar.

 

Görev aldığı pozisyona göre, kişisel yetkinlikleri, iş verimliliği, sorumluluk bilinci, gelişme potansiyeli gibi pek çok kriter göz önünde bulundurularak çalışanlar ölçümlenir ve gözlemlenir. Ayrıca, Performans değerlendirme sisteminde performansı en iyi olan çalışanlar başarı plaketi ve çeşitli ödüllerle motive edilir.

AREAS Ekibine Katılın

AREAS merkez ekip ve satış ekiplerinde görev almak isteyen adayların, özgeçmişlerini hazırlarken titiz davranmalarını, mutlaka fotoğraflı ve detaylı hazırlanmış özgeçmişlerle başvuru yapmalarını önemle rica ederiz.

 

Özgeçmişinizi Word veya PDF olarak göndermek için; info@areaspm.com

 

(Göndereceğiniz başvurularınızda, lütfen başvuru yaptığınız pozisyonu belirtiniz.)

+90 212 669 1 668