AREAS Hakkında

AREAS Proje Pazarlama; iş geliştiricilere A’dan Z’ye değer katan, profesyonel bir Pazarlama ve Satış organizasyonudur.

AREAS Proje Pazarlama, yerli ve yabancı yatırımcı ve fonların Türkiye’de üreteceği inşaat projelerinin pazarlama ve satış sürecinin tüm aşamalarında; iş geliştiricilere A’dan Z’ye değer katan, profesyonel bir pazarlama ve satış organizasyonudur.

AREAS, bir inşaat projesinin;

Kimler için ve nasıl planlanması gerektiğinden, proje ismine, fiyatların tespitinden, pazarlama ve satış stratejilerine, reklam, basın ve halkla ilişkiler çalışmalarından, satış kampanyaları oluşturulmasına, yerli ve yabancı müşteri pazarlıklarından, son ünitenin hak sahibine teslim edilmesine kadar, bir projenin pazarlama ve satış sürecinin tüm aşamalarında bizzat yer alarak, profesyonel hizmetler ve akılcı çözümler üreten, sektörünün en güçlü temsilcilerinden biridir.

Şimdi hizmet kalitemizi yurt dışı markamızla taçlandırdık

AREAS Proje Pazarlama olarak uzun yıllardır inşaat sektöründe sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi şimdi yurt dışı satışlarına yönelik yatırımlarımız ile taçlandırdık. Bugüne kadar yol haritamız olan “fayda odaklı” ve “kaliteli” hizmet anlayışımızı yurt dışı satışlarında  eksiksiz bir şekilde sürdürüyoruz.

areaspm-tam-hizmet

Tam Hizmet

Proje Geliştirmeden, Satış Sonrası Hizmetlere kadar; işin en başından son ünite satılana kadar geçen sürecin bütününde aktif olarak yer alan AREAS, bir inşaat projesinin başarılı olabilmesi için gerekli olan proje geliştirme, pazarlama, satış faaliyetlerinin tümünde A’dan Z’ye 360 derece tam hizmet sunar.

+40 İnşaat Projesi

AREAS, 20 yıllık sürede fayda ve başarı odaklı yaklaşımlarıyla, hizmet sunduğu konut ve ticari inşaat projelerinin tümünde üretici firmaların işini geliştirmesine ve kârlılığına dikkate değer katkılar sağlamıştır.

areasprojepazrlama

2003’ten Bugüne

2003 yılında firmamızın kurucusu MURAT BOZKURT tarafından hayata geçirilen AREAS Proje Pazarlama; sektör deneyimleri ve uzman ekibiyle, 40 inşaat projesinin proje geliştirme, yurt içi – yurt dışı pazarlama ve yurt içi – yurt dışı satış süreçlerini başarıyla yürütmüştür.

Bugün de, iş ortağı olan üretici firmaların işini geliştirmesine ve kârlılığına dikkate değer katkılar sağlamaya devam etmektedir.

35 İnşaat Projesi

+90 212 669 1 668